Medycyna Estetyczna

Wszystko, co robimy, ma na celu pomóc Ci być najlepszą wersją siebie. Nasz Zespół zadba o Twoje dobre samopoczucie i komfort podczas zabiegów oraz zapewni wsparcie przy ich doborze.

Depilacja laserowa

W naszej ofercie znajdują się zabiegi epilacji przy użyciu lasera EpiART.

Jest to najnowocześniejsza technologia wykorzystująca trzy długości fali w celu usunięcia niechcianego owłosienia, bez względu na kolor i grubość włosów !
EpiART to najwyższej jakości diody laserowe generujące promieniowanie o długościach 755 nm, 808 nm oraz 1064 nm symultanicznie.

Synergiczne działanie trzech długości fal na włos i cebulkę włosa pozwala na wykonywanie bezpiecznych i skutecznych zabiegów, a zastosowanie wydajnego chłodzenia głowicy zabiegowej dodatkowo poprawia Twój komfort.

HIFU ART (high intensity focused ultrasound)

HIFU ART to najmocniejsze (energia do 3J) przenośne urządzenie do wykonywania zabiegów za pomocą skoncentrowanych ultradźwięków o wysokiej intensywności – nieinwazyjne ujędrnianie i odmładzanie skóry.

Urządzenie wykorzystuje zjawisko obkurczania włókien kolagenowych poprzez miejscowe podniesienie ich temperatury. Skutkuje to skróceniem włókien i ich przebudową czego efektem jest napięcie skóry poddanej zabiegowi. Efekt delikatnego liftingu widoczny jest zaraz po zabiegu HIFU. Skóra staje się napięta I jędrna. Proces odbudowy włókien kolagenowych stopniowo postępuje przez okres 3 – 6 miesięcy.

Depilacja laserowa

  • usuwanie tatuaży
  • laser Co2
  • laser – naczynka
  • masaż relaksacyjny

Dane kontaktowe

Budynek – NZOZ REMED
32-825 Borzęcin 87b
Poland